Güneş sisteminizi koruyun

Günümüzde, birçok ev elektrik üretmek için (aktif soğutmalı) güneş panelleri ile donatılmıştır Ayrıca musluk suyunuzu ve genel ısıtma sisteminizi ısıtmak için de kullanılabilirler. Bunlara hibrid güneş panelleri denir.

Yüksek basınç ve sıcaklık altındaki havayı çıkarın

Bu panellerde ısı, sistem suyu ile kazanınıza veya ısıtma sisteminize aktarılır Sistemlerinizin suyunda, özellikle panellerinizin soğutma sistemi dahil olmak üzere hassas bileşenler için hava bulunmamasını sağlamak son derece önemlidir Spirotech, güneş sisteminizde havasını gidermek için çeşitli ürünler geliştirmiştir ve bunlar bir güneş sistemindeki yüksek sıcaklığa ve basınca dayanabilirler.

Spirotech - Air removal in Solar Systems
Yüksek sıcaklıklarda, havayı dışarı çıkarmak ve suyu sistem içinde tutmak zordur!
AutoClose özelliğine sahip Güneş enerjisi sistemleri için Spirotech çözümleri

Devrim niteliğinde otomatik kapanma teknolojisi ile ekstra güvenlik

Devrim niteliğinde otomatik kapanma teknolojisi ile ekstra güvenlik
Yüksek sıcaklığa (180 ° C'ye kadar) ve çalışma basıncına (10 Bar'a kadar) dayanan standart SpiroTop ve SpiroVent Solar 'ın yanı sıra, AutoClose sistemli SpiroTop Solar'a da sahibiz Bu sistem Spirotech uzmanları tarafından icat edilerek patent altına alınmıştır.

SpiroTop ve SpiroVent Solar AutoClose sistemi, sıcaklık kaynama noktasının üzerine çıktığında sistem suyunun * buharlaşmasını önler, böylece sistemin kuru kaynaması riski yoktur. Dikey bağlantılara sahip SpiroVent Solar Auto Close, güneş sisteminizi havasını boşaltmak için de kullanılabilir.

Otomatik kapanma prensibi sayesinde, güneş enerjisi tesisatları her zaman havasız kalabilir ve sistem verimliliğini artırabilir

Güneş enerjisi kurulum sisteminizi korumak için çözümlerimiz