Günümüzde, şirketimiz halen dünya çapında varlık gösteren bir aile şirketidir. Enerji tasarrufu sağlamaya, konforu artırmaya ve soğutma ve ısıtma sistemlerinin performansını optimize etmeye yardımcı olmak için en iyi çözümleri sunmaya olan kararlılığı,

Spirotech'e su sistemleri kalitesinde lider bir uzman itibarını kazandırmıştır. Sadece en yüksek kalitede ürünler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda bilgimizi sizlerle paylaşıyoruz ve sizi mümkün olan her şekilde destekliyoruz.

 

The revolutionary Spirotube, developed by  founder Frans Roffelsen

Kalite sadece bir ürün özelliği değil, bir alışkanlıktır

Kalite herkesin sorumluluğundadır Firmamız hangi rolde olursa olsun: üretici, distribütör, şartname hazırlayıcı veya yükleyici, zamandan tasarruf etmenize yardımcı olmak ve zahmetsiz işletme deneyimi sunmak istiyoruz.

İhtiyaçlarınızı karşılayan ve deneyimli ortağınız olarak, sadece soğutma ve ısıtma sistemleri için yüksek kaliteli ürünler üretmekle kalmıyor, aynı zamanda firmamızın gelecekteki ihtiyaçlar ve zamanın zorluklarıyla baş edebileceğini mükemmel hizmet ve garanti sunuyoruz.

Bu, çalışanlarımız için en uygun çalışma alanını ve en uygun müşteri deneyimini yaratmak için daha iyi olmaya çalışmaktan asla vazgeçmeyeceğimiz anlamına gelmektedir. Bu yüzden Spirotech ISO sertifikalarına sahiptir:

Dun & Bradstreet

6 Mayıs 2021'de Dun & Bradstreet Spirotech B.V. olarak kayıtlıdır

Dun & Bradstreet Rating 1 şirket
D-U-N-S numarası 40-961-2397

Bu, en yüksek kredi değerine ve en minimum başarısızlık riskine sahip olduğumuz anlamına gelir.

Dun & Bradstreet sertifikasını indirin

Spirotech - Dun & Bradstreet Rating 1

Sosyal ve çevresel sorumluluk

Spirotech sadece iyi bir işveren veya tedarikçi olmakla kalmak istemiyor. Topluma ve çevreye olan katkımızı ciddiye alıyoruz ve enerji tasarruflu ürünlerimizle birlikte bu tür girişimleri destekliyoruz.

Karşılaşılan sosyal ve çevresel zorluklarla fazlaca ilgileniyoruz, (yerel) girişimleri destekliyoruz ve aşağıdakileri projelere katılımda bulunuyoruz:

  • İnsan sağlığı ve refahı, tıbbi araştırmalar
  • Eğitim ve kişisel gelişime eşit erişim
  • Hayvanların korunması, özellikle denizlerin ve okyanus sakinlerinin korunması
  • Sürdürülebilir üretim ve tüketim için çözümler