Her şey sistem suyunun kalitesiyle ilgilidir!

İnsan vücudundaki kanın durumu, tüm organların verimli çalışması ve günlük yaşamın unsurlarından korunarak hayatta kalmak için öneme sahip olduğu gibi, ısıtma, havalandırma ve klima (HVAC) sistemindeki sıvı da aynı şekilde önemlidir.

Sistem sıvısı - her ısıtma ve soğutma sisteminin can damarıdır

Kan sağlıklı olduğunda, organlar çalışabilir ve vücut hayatta kalabilir. Bu teori aynı zamanda HVAC sistemleri için de geçerlidir, çünkü sistemdeki suyun kalitesi standartları ve yönergeleri karşılamadığı anda, önemli hatalar, ciddi hasar ve verimlilik kaybı meydana gelebilir.

Bunun sonuçları yasal veya düzenleyici sonuçlara yol açabilir ve garanti, işletme maliyetleri ve onarım ve bakım maliyetleri üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir.

Sisteminizin bileşenlerine ilişkin garanti, sistemdeki suyun / sıvının kalitesine bağlıdır

Hepimiz bir HVAC sisteminde kullanılan bileşenlerin her birinin kalitesinin sistemin genel verimliliğini etkilediğinin farkındayız. Yüksek verimlilik şu anlama gelir:

  • daha az güç tüketimi
  • daha az bakım
  • tüm sistem için daha uzun kullanım ömrü
Spirotech - Lifeblood
Sisteminizdeki havanın korozyona ve bunun kire neden olduğunu biliyor muydunuz?

Sistem suyu, sistemdeki temel bileşenlerden biridir

Birçok durumda sistem suyuna sistemdeki temel bileşenlerden biri olarak bakmıyoruz Suyun kalitesi sadece bileşenlerin değil, aynı zamanda genel sistemin ömrü üzerinde de büyük bir etkiye sahiptir. Sonuç olarak, VDI2035 ve DIN EN 14868'de açıklanan sistem suyunun kalitesi için direktifler ve standartlar belirlenmiştir (SpiroPure ürün yelpazemize bakın).

Spirotech, sistem su kalitesinde lider bir uzmandır Sadece en kaliteli ürünleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda bilgimizi paylaşıyor ve mümkün olan her şekilde destekliyoruz.

Hava ve kir sisteminizi nasıl etkiler

Hava ve kir sisteminizi nasıl etkiler

Çözümlerimiz

Enerji tasarrufu yapmanıza, konforu artırmanıza ve soğutma ile ısıtma sistemlerinizin çalışmalarını optimize etmenize imkan sağlayacak ve yardımcı olacak en iyi çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Aynı zamanda size sadece en kaliteli ürünleri sunmaya değil, bilgimizi sizlerle paylaşmaya ve mümkün olan her şekilde sizi desteklemeye hazırız.