Vakum gaz giderici ve basınç bakım cihazı ne zaman kullanılmalıdır?

Modern enerji tasarruflu ısıtma ve soğutma sistemleri, hava içermeyen sistem suyu ile optimum performans. HVAC sistemlerindeki sorunların çoğu, su tedarik sistemine giren hava ile artan basınç sorunları nedeniyle yakından ilişkilidir.

Kötü tasarımı yapılan kurulmuş veya bakımı yapılan bir basınç besleme sistemi, devrede negatif basınca neden olabilir. Sızıntılar yoluyla hava girişi veya sistemin musluk suyu ile doldurulması da korozyon önleyicileri önemli ölçüde daha az etkili hale getirir.

Vakum ünitesi ve basınç tahliye cihazı ile havanın sisteminize girmesini önleyin

Basınç oluşturulması sayesinde üretkenlik performansın arttırılması

SpiroExpand çözümümüz otomatik basınç izleme, kontrol ve gazdan arındırılmış sistem suyu sağlar Geliştirilmiş gaz giderme ürünlerimize basınçlı bir besleme çözümü eklenmesi, eksiksiz ve komple bir sistem bakım çözümü sağlar.

SpiroExpand, verimliliği önemli ölçüde artırır ve sistemin ana bileşenlerinin erken arızalanmasını önüne geçer. Kir ayırma separatörü ve gaz giderme kombinasyonu, tasarlandığı gibi faal bir sistem sağlar.

SpiroExpand - Pressurization

Etkileyici çözümler

Uygunsuz tasarlanmış, kurumu yapılmış ve teknik bakımları uygulanmış bir basınçlandırma sistemi, devrede negatif basıncın oluşmasına sebep olabilir. Otomatik havalandırma kanallarından, contalar ve mikro sızıntılardan sisteme hava çekilebilir. Basıncın artmasına bağlı acil durumlar, suyun emniyet vanalarından atılmasına ve bunun sonucunda sistemden atılan suyun telafisi için sık sık ham suyun eklenmesine neden olabilir.

Basınçlandırma ve basıncın uygun seviyede tutulması, anahtardır

Vakumlu gaz giderme ve basınçlandırma çözümlerimiz

SpiroExpand sistemi, en temel basit kurulumdan başlayıp en kapsamlı, karmaşık sisteme kadar eksiksiz bir ekipman yelpazesini kapsar. Tüm üniteler, sistemdeki suyun tam vakumla gazdan arındırılması için kullanılır. Besleme suyu, sisteme girmeden önce gazdan arındırılır, bu da önemli ölçüde uzun vadeli korumayı sağlar. SpiroPress sistemi üretim performansını önemli ölçüde artırabilir ve hem devreye alma sırasında hem de sistemin kullanım ömrü boyunca önemli sistem bileşenlerinin zamanından önce arızalanmasını önleyebilir.

SpiroExpand çözümlerimizden bazıları:

  • SpiroExpand PicoControl
  • SpiroExpand MultiControl Kompact
  • SpiroExpand Multicontrol Cool
  • SpiroExpand MultiControl Modular

SpiroExpand serimiz hakkında daha fazlasını okuyun