Kombine hava giderme ve kir separatörü çözümleri (hidrolik dengeleme dahil)

Modern günümüzdeki düşük enerji tüketimli ısıtma ve soğutma sistemleri, ancak sistem içinde sirküle eden suyun hava ve kirden arındırıldığında optimum çalışma performansını sağlar. Sistemde en iyi su kalitesinin sağlanması amacı ile hava giderici ve tortu tutucuların kullanılması önemle tavsiye edilir.

Spirotech şirketi, hava ve tortunun aynı anda uzaklaştırılması için özel olarak tasarlanmış iki ürün serisini sunar. Bunlar sistemdeki sudan sürekli olarak hava, mikro kabarcıklar ve tortu parçacıklarının uzaklaştırılmasını sağlar. Bu ürünlerden biri (SpiroCross), HVAC sistemleri (ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme) ve bölünmüş devreli veya uygun hidrolik dengeleme gerektiren birden fazla grup ve pompadan oluşan teknolojik sistemler için özel olarak tasarlanmıştır.

Sistemdeki sudan havayı ve tortuları giderin!

Hava tahliye ve tortu tutucu kombineli ürünlerimiz suyu aşağıdaki maddelerden arındırır:

  • sirküle eden havadan
  • mikroskobik kabarcıklar ve
  • kir parçacıklarından> 5 μm.

Ek hidrolik dengeleme

SpiroCross ürün yelpazesi ayrıca, HVAC sistemleri (ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme) ve bölünmüş devreli veya birden fazla grup ve pompadan oluşan teknolojik sistemleri için gerekli ve büyük önem taşıyan uygun hidrolik dengelemeyi korur.

Particle size Spirotech products

Kombine hava giderme ve kir separatörü çözümlerimiz

SpiroCombi'nin sisteminizdeki konumu

SpiroCombi tercihen sistemdeki en sıcak noktaya kurulur. Bir ısıtma sistemi için bu, sistem suyunun ısıtma cihazından çıktığı noktadır. Soğutma sisteminde, soğutma cihazına girmeden hemen önce geri dönüş hattına monte edilmelidir.